Çağrı Merkezi / (0532) 592 72 22

Bize Yazın / info@projetevdeneve.com

Hizmetlerimiz

Anasayfa / Hizmetlerimiz
Sevdiklerinizle Paylaşın

Nakliye işleri, eski dönemlerden beri en can sıkan işlerden birisi olarak süregelmiştir.

Eşyaların paketlenmesi, doğru ambalaj malzemesinin seçilmesi, demontaj ve montaj işleri, uygun araç bulma, ve eşyaları taşıma gibi işler, sadece düşünmeyle bile karamsarlık oluşturmaktadır.

Üstelik, eşyaların kırılıp dökülmeden yeni adresine taşınıp taşınamayacağı da, ayrı bir stres konusudur. Ta ki günümüze kadar, taşınacak olanlar hep bu sorularla mücadele etmiş, oldukça can sıkıcı bir süreç geçirmiştir. 

Bireysel olarak taşınmak isteyenler, hala aynı sıkıntılarla boğuşsa da, güvenlik için işinde uzman bir fimadan destek alanlar, tabiri caizse göz açıp kapayıncaya kadar problemsiz şekilde taşınmaktadır.

Güvenilir nakliye firması deyince, bünyesinde çalıştırdığı personelden paketleme malzemelerine, teknik ekipmana ve son model bakımlı araç filosuna kadar her ayrıntıda öne çıkan firmamız, taşınma işinde profesyonel çözüm ortağınız olmaktadır.

Nakliye üzerine hizmetlerimiz, başta evden eve nakliyat olmak üzere, banka taşımacılığı, hastane taşımacılığı, iş yeri taşımacılığı, eğitim kurumları taşımacılığı ve fabrika taşımacılığı olmak üzere, her talebi layıkıyla karşılayacak kapasitededir.

Taşımacılık hizmetlerimiz, hangi alana yönelik olursa olsun, sigortalı olarak yerine getirmektedir. Taşınmanın ikinci ve en önemli aşaması olan paketleme aşamasında, eşyalar cinsine göre ayrı ayrı paketlenmekte ve eşya güvenliği sağlanmaktadır. 

Nakliyat aşamalarımız, ekspertiz, paketleme, demontaj, araca yükleme, taşıma ve montaj işlemlerinden oluşmakta olup, her aşama, alanında gerekli eğitimleri almış vasıflı iş gücü tarafından yerine getirilmektedir. 

evden eve nakliyat
Evden Eve Nakliyat
kurumsal evden eve nakliyat
Kurumsal Nakliyat
ambalajlı taşımacılık
Ambalajlı Taşımacılık
şehirler arası nakliyat
Şehirler Arası Nakliyat
şehiriçi evden eve nakliyat
Şehiriçi Taşımacılık
asansörlü evden eve nakliyat
Asansörlü Taşımacılık
Copyright © 2018. Her Hakkı Saklıdır.